mgr Anna Jadwiszczak (Karwala) / Certyfikowany dietetyk, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu

Moja praca to pasja, w którą wkładam całe serce

Jestem psychodietetykiem, absolwentką, a obecnie również i adiunktem w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Poprzez ciągłe kształcenie się mogę dziś pomagać zmieniać życie na lepsze tym osobom, które mojej pomocy potrzebują. Specjalizuję się w dietach redukcyjnych, chorobach tarczycy, dietach dla kobiet ciężarnych
i karmiących. Uwielbiam również współpracę z dziećmi. Poza pracą w gabinecie prowadzę również warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych.

Jestem dietetykiem nie tylko w gabinecie… Również poza nim na co dzień żyję w zgodzie ze sobą!

Organizuje eventy biegowe takie jak: Łęczycki Bieg Rycerski, Bieg na WOŚP oraz Bieg na film!. Eko tragi oraz liczne wydarzenia charytatywne związane ze zdrowym stylem życia. Jem wszystko ponieważ uważam, że nasze ciało potrzebuje różnorodnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania oczywiście w odpowiednich ilościach. Uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni. Przygotowywanie każdej nowej potrawy jest dla mnie niezwykle ekscytujące ! Cieszę się na każdy nowy przepis, którym mogę się
z Wami podzielić!

Jestem dietetykiem więc… Wierzę, że mając pozytywne nastawienie, wiarę w sukces oraz chęć pracy nad sobą i nad zmiany swoich nawyków – pomimo przeciwności losu – ZAWSZE SIĘ UDA! Zrobisz to !

Jestem przekonana, że trafiając do specjalisty z prawdziwego zdarzenia, dla którego praca jest pasją, nie ma innego wyjścia jak zwycięstwo! Nad samym sobą, złymi nawykami, trudnościami, lenistwem! Odpowiednia osoba prowadząca i motywująca, która naprowadzi na cel i zmieni przede wszystkim myślenie Pacjenta to klucz do sukcesu! Pamiętaj, że przecież wszystko zależy od Ciebie! Wszystko zaczyna się w GŁOWIE! A ja jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc!

119076816_1028757630930930_6258341444122575638_n
ecommerce
ZAKUPY
Z DIETETYKIEM
document (2)
WSPÓŁPRACA DŁUGOTERMINOWA
cooking
WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI I DOROSŁYCH
partnership-handshake (1)
WSPÓŁPRACA
Z FIRMAMI

Zapraszam na konsultacje!

Chętnie pomogę, będę wspierać na każdym etapie drogi do Twojej wymarzonej sylwetki oraz nauki zdrowych nawyków!

Do zobaczenia w gabinecie!

P.S. Wiem, że jesteście dziś zabiegani i czasem dojazd do mnie jest dla Was utrudnieniem, dlatego dietetyk na kółkach może dojechać do Was do domu!

Wasz dietetyk na kółkach

Anna Jadwiszczak (Karwala)

Zapoznaj się z moją ofertą!

Anna Jadwiszczak